Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Serwis i naprawa iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c Kraków

Serwis i naprawa iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c – Kraków

Zbiła Ci się szybka w Twoim smartfonie i boisz się, ile zapłacisz za serwis naprawę i serwis iPhone 5, 5c lub też 5s w Krakowie? Skorzystaj z naszych usług. Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła się szybka, to wymienimy ją w sposób właściwy i ekonomiczny, bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowamy Twój działający oryginalny wyświetlacz, a Ty zaoszczędzisz dzięki nam pieniądze i dalej będziesz cieszyć się jakością oryginalnego wyświetlacza.
Co więcej, zapewniamy naszych klientów, że po naprawie nie będą mieli żadnych problemów z czułością ekranu oraz aktualizacją oprogramowania, co po tego typu serwisie często się zdarza.

Oferta i cennik naprawy smartfona iPhone 5 oraz 5s

Firma Good4You z siedzibą w mieście Kraków zdaje sobie sprawę z sytuacji. Wraz z uszkodzeniem szybki prędzej czy później pojawia się słaba lub w ogóle żadna reakcja na dotyk. Dla iPhona z ekranem dotykowym oznacza to po prostu jego całkowitą i ostateczną bezużyteczność oraz wymianę całego moduły wyświetlacza lcd. Gwarantujemy wymianę całego wyświetlacza lub samej szybki, zależnie od potrzeb.

Świadczenie serwisu modelu iPhone 5 oraz 5c

Naprawa, jaką możemy zaoferować Twojemu popsutemu iPhone’owi,, obejmuje wymianę szybki na oryginalną czy wymianę baterii. Zużycie baterii objawia się krótkim czasem pracy na tym urządzeniu, samoistne wyłączanie się smartfona, pomimo dobrego jeszcze stanu baterii czy problemy z jego ponownym uruchomieniem. Serwis iPhona 5, 5c i 5s w Krakowie jest wbrew powszechnej opinii opłacalny. Zaletą stosowanych przez nas oryginalnych wyświetlaczy jest obraz wyświetlany na telefonie w świetnej jakości wizualnej oraz lepsza widoczność w słońcu. Dlatego warto go odratować. Odradzamy jednak robić to na własną rękę, chociaż same części do serwisu można zamówić w Internecie. Kończy się to zazwyczaj z jeszcze większą naprawą.
Nasi specjaliści zapewnią profesjonalną opiekę i serwis Twojemu iPhonowi ze stłuczoną i nie nadającą się do użytku urządzenia szybką lub zużytą baterią, która psuje radość użytkowana super bajerów, rozładowując się bardzo szybko. Wiemy, że produkty Apple to prawdziwa perełka na rynku GSM. Dlatego będziemy darzyć go szczególną opieką oraz będziemy dumni z powierzonego nam zadania.

Wymiana szybki iPhone 5 5s 5c