Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Serwis i Naprawa iPhone 6, iPhone 6s

Serwisowanie i naprawa GSM

Obecnie panuje trend niepodejmowania działań naprawczych na uszkodzonych telefonach. Dobrze rozwinięty marketing pomija często i świadomie kwestie naprawy GSM, napędzając tym samym rynek zbytu dla nowo wychodzących i jeszcze bardziej super smartfonów. Tymczasem naprawa i serwis nie są wcale nieopłacalne i w wielu wypadkach stanowią najlepsze wyjście z iPhonowych opresji. Po dokonaniu właściwej naprawy smartfonów iPhone 6 oraz 6s, modele te mogą posłużyć Ci jeszcze przez długi czas. Jeśli masz problem ze swoim telefonem, odwiedź nasz serwis w mieście Kraków.

Usługa serwisu iPhone 6, 6s w Krakowie

Bez wątpienia w iPhonach najcześciej tłucze się wyświetlacz, co wynika niejako z ich wymiarów i konstrukcji. Jest to obecnie poważny problem, gdyż większość, żeby nie powiedzieć wszystkie, poza telefonami dedykowanymi dla seniorów, są telefonami dotykowymi. Dodatkowo wiadomo powszechnie, że iPhony nie należą do najtańszych. Nie jest więc łatwo pozwolić sobie na zakup nowego i zorganizować swój, zwykle nie większy niż przeciętny, miesięczny budżet finansowy. Dlatego też oferujemy Tobie profesjonalną i szybką naprawę telefonu. Zajmujemy się pękniętymi wyświetlaczami i nie tylko. Ramki wokół LCD kleimy metodą COLDPRESS, a nie popularnym hot glue, co następnie powoduje problem rozwarstwiania się przy lekkich skrzywieniach obudowy.

serwis i naprawa iphone 6 i 6s Kraków

Oferta i cennik naprawy iPhona 6, 6s

Firma Good4You z siedzibą w Krakowie zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Wraz z uszkodzeniem szybki prędzej czy później pojawia się słaba lub w ogóle żadna reakcja na dotyk. Dla iPhona z ekranem dotykowym oznacza to po prostu jego całkowitą i ostateczną bezużyteczność oraz wymianę całego moduły wyświetlacza lcd. Gwarantujemy wymianę całego wyświetlacza lub samej szybki, zależnie od potrzeb.
Naprawa, jaką możemy zaoferować Twojemu uszkodzonemu iPhone’owi, obejmuje wymianę szybki na oryginalną, najwyższej jakości czy wymianę baterii. Serwis iPhona 6 i 6s jest wbrew powszechnej opinii opłacalny. Zaletą wymiany samej szybki z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza jest obraz wyświetlany na telefonie w świetnej jakości wizualnej oraz lepsza widoczność w słońcu. Dlatego warto taki wyświetlacz odratować. Odradzamy jednak robić to na własną rękę, chociaż same części do serwisu można zamówić w Internecie. Kończy się to zazwyczaj jeszcze większą naprawą i nakładem finansowym.

Wymiana szybki iPhone 6Wymiana szybki iPhone 6s