Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Serwis i Naprawa iPhone 7

Serwisowanie iPhonów – najczęstsze powody

Obecnie panuje silny trend niepodejmowania działań naprawczych na uszkodzonych telefonach. Dobrze rozwinięty marketing pomija często i świadomie kwestie naprawy smartfonów, napędzając tym samym rynek zbytu dla nowo wychodzących i jeszcze bardziej superowych urządzeń. Tymczasem koszty naprawy nie są zbyt wysokiei w wielu wypadkach stanowią najlepsze wyjście z iPhonowych opresji. Po dokonaniu właściwej naprawy telefonu iPhone 7może on jeszcze posłużyć Ci przez długi czas, zanim naprawdę będziesz musiał zaopatrzyć się w nowy. Dlatego też jego serwis i naprawa to jedna z lepszych decyzji, jakie możesz podjąć i udać się do naszego serwisu w mieście Kraków.

Serwisowanie – iPhone 7 w Krakowie

Masz problemy ze swoim iPhonem i chciałbyś go naprawić? W takim razie koniecznie zgłoś się do nas! Wymienimy dla Ciebie samą szybkę, dzięki czemu będziesz mógł zachować oryginalny wyświetlacz. Możemy zagwarantować, że kolory wyświetlacza będą dokładnie takie same, jak przed naprawą, podobnie, jak ma to miejsce z działaniem dotyku – dzięki naszym specjalistom, Twój smartfon będzie działał w 100% tak samo, jak przed uszkodzeniem. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy także brak jakichkolwiek problemów z aktualizacją oprogramowania oraz poprawne działanie zbliżeniowych czujników.

Świadczenie naprawy smartfona iPhone 7

Nasza Firma z siedzibą w Krakowie zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji uszkadzanych szybek. Wraz z takim uszkodzeniem bowiem prędzej czy później zaczyna szwankować cały smartfon: słabo lub w ogóle nie reaguje na dotyk i nie może spełniać swoich funkcji. Dla iPhona z ekranem dotykowym oznacza to po prostu jego całkowitą i ostateczną bezużyteczność oraz oraz wymianę na całego moduły wyświetlacza lcd. Gwarantujemy wymianę całego wyświetlacza lub samej szybki, zależnie od potrzeb.
Naprawa, jaką możemy zaoferować, obejmuje wymianę szybki na oryginalną najwyższej jakości czy wymianę baterii. Serwis dla iPhona 7 jest wbrew powszechnej opinii opłacalny. My oferujemy uczciwe ceny, z którymi można zapoznać się na naszej stronie www.gsmkrakow.pl., do odwiedzenia której gorąco zachęcamy. Odradzamy jednak robić to na własną rękę, chociaż same części do serwisu można zamówić w Internecie. Kończy się to zazwyczaj jeszcze większą naprawą i nakładem finansowym.

Wymiana szybki iPhone 7