Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Naprawa i serwis telefonów iPhone

Cennik najpopularniejszych uszkodzeń:

Wymiana szybki LCD iPhone :
– Zbita szybka ale działający LCD i dotyk

MODEL CENA
iPhone 11 pro MAX 599zł
Phone 11 Pro 499zł
iPhone 11 399zł
iPhone XS MAX 449zł
iPhone X XS 349zł
iPhone 8+ 199zł
iPhone 8 189zł
iPhone 7 169zł
iPhone 7+ 189zł
iPhone 6S 149zł
iPhone 6S+ 149zł
iPhone 6 129zł
iPhone 6+ 149zł
iPhone 5g 5s 5c 129zł
iPhone 4 4s 99zł

Wymiana modułu LCD iPhone (wyświetlacz LCD+dotyk+szybka):

– Uszkodzony wyświetlacz
– Uszkodzony  dotyk
– Pionowe paski na wyświetlaczu

MODEL CENA
iPhone 7 399zł
iPhone 7+ 399zł
iPhone 6S 299zł
iPhone 6S+ 349zł
iPhone 6 229zł
iPhone 6+ 249zł
iPhone 5g 5s 5c 179zł
iPhone 4 4s 139zł

Wymiana baterii iPhone :
– Krótki czas pracy iPhone
– iPhone wyłącza  się przy 20% 30%
-iPhone nie może się uruchomić

MODEL CENA
iPhone 7 129zł
iPhone 7+ 149zł
iPhone 6S 129zł
iPhone 6S+ 129zł
iPhone 6 129zł
iPhone 6+ 129zł
iPhone 5g 5s 5c 99zł
iPhone 4 4s 69zł

Smartphone Apple – dlaczego warto je mieć?

Istnieje wiele powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakup smartphone iPhone firmy Apple. Przyjazny system operacyjny, niezawodność, nowoczesny design oraz charakterystyczne jabłuszko. To tylko niewielka część aspektów, dzięki którym iPhone zawdzięcza swoją popularność na całym świecie. Smartphone sygnowany logo Apple to w dalszym ciągu jeden z najczęściej wybieranych telefonów komórkowych, a premiery kolejnych odsłon elektryzują fanów technicznych nowinek. Niestety, iPhone, tak jak i każdy inny smartphone, ulega czasem zniszczeniu, przez co konieczna jest jego profesjonalna naprawa.
Jako serwis iPhone podchodzimy do kwestii naprawy Twojego telefonu niezwykle poważnie. Świadczy o tym m.in. fakt, iż w przeciwieństwie do naszej konkurencji, dbamy o to, aby zachować kolory identyczne, jak przed naprawą wyświetlacza. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że po naprawie ekranu barwy będą nasycone, przyjemne w odbiorze i przede wszystkim rzeczywiste. Używanie telefonu będzie więc tak samo przyjemne jak przed wystąpieniem uszkodzenia.

Naprawa i serwis iPhone

Specjalizujemy się przede wszystkim w serwisie wyświetlaczy iPhone. Dla nas, ich naprawa to codzienność! Jeśli Twój wyświetlacz nieszczęśliwie uległ uszkodzeniu i nie wiesz co z tym zrobić, aby nie wydać dużo na dobry serwis iPhone’a – zgłoś się do naszej siedziby w Krakowie! Gwarantujemy wymianę samej szybki — o ile Twój wyświetlacz i dotyk nie uległ uszkodzeniu. Co więcej, nasz cennik jest niezwykle korzystny, a naprawa telefonów przebiega bardzo sprawnie.
Krakowska firma Good4You wie bowiem, że wraz z uszkodzeniem szkła prędzej czy później pojawia się słaba lub żadna reakcja na dotyk, co w iPhonie z ekranem dotykowym oznacza po prostu jego całkowitą i ostateczną bezużyteczność, a w konsekwencji wymianę całego modułu LCD i znaczne zwiększenie kosztu usługi. Zastąpienie zepsutego urządzenia nowym jest w takiej sytuacji szczególnie problematyczne, gdy jesteś związany umową z operatorem i musisz spłacić nienadający się do użytku telefon. Na szczęście korzystając z oferowanych przez nas usług, możesz być pewny, że naprawimy telefon tanio, solidnie i szybko.

Serwisujemy telefony iPhone. Sprawdź nas!

Kolejnym serwisem, który możemy zaproponować Twojemu iPhone’owi, jest wymiana samej szybki. Wystarczy to w zupełności w przypadku, gdy stłuczona została szybka, ale wyświetlacz działa, tzn. iPhone reaguje poprawnie na dotyk i zachowuje wszystkie swoje funkcje. Jak widać, jesteśmy zwolennikami wykonywania tylko tego, co przywróci Twój sprzęt do sprawnego działania. Nie chcemy naciągać Cię na żadne dodatkowe i niepotrzebne koszty. Porównaj rynek i sprawdź, że jesteśmy fair.
Trzecią niezwykle istotną usługą oferowaną przez nasz serwis iPhone’a jest wymiana baterii. Wskazaniem do wykonania tej „operacji” na Twoim urządzeniu jest krótki czas pracy telefonu, wyłączanie się urządzenia, mimo że jest jeszcze 20%, 30% baterii, czy problemy z jego ponownym uruchomieniem. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o nasz korzystny cennik.