ZBITA SZYBKA?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Serwis i naprawa telefonów iPhone Kraków

Serwis Apple iPhone

Wymiana modułu LCD iPhone (wyświetlacz LCD+dotyk+szybka):

– Uszkodzony wyświetlacz
– Uszkodzony  dotyk
– Pionowe paski na wyświetlaczu

MODEL CENA
iPhone 7 399zł
iPhone 7+ 349zł
iPhone 6S 349zł
iPhone 6S+ 349zł
iPhone 6 249zł
iPhone 6+ 299zł
iPhone 5g 5s 5c 179zł
iPhone 4 4s 139zł

 

Wymiana szybki LCD iPhone :
– Zbita szybka ale działający LCD i dotyk

MODEL CENA
iPhone 7 299zł
iPhone 7+ 399zł
iPhone 6S 249zł
iPhone 6S+ 299zł
iPhone 6 179zł
iPhone 6+ 249zł
iPhone 5g 5s 5c 129zł
iPhone 4 4s 99zł

 

Wymiana baterii iPhone :
– Krótki czas pracy iPhone
– iPhone wyłącza  się przy 20% 30%
-iPhone nie może się uruchomić

MODEL CENA
iPhone 7 149zł
iPhone 7+ 149zł
iPhone 6S 129zł
iPhone 6S+ 129zł
iPhone 6 129zł
iPhone 6+ 129zł
iPhone 5g 5s 5c 99zł
iPhone 4 4s 69zł

Smartphone Apple – dlaczego warto je mieć?

Istnieje wiele powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakup smartphone iPhone firmy Apple. Przyjazny system operacyjny, niezawodność, nowoczesny design oraz charakterystyczne jabłuszko. To tylko niewielka część aspektów, dzięki którym iPhone zawdzięcza swoją popularność na całym świecie. Smartphone sygnowany logo Apple to w dalszym ciągu jeden z najczęściej wybieranych telefonów komórkowych, a premiery kolejnych odsłon elektryzują fanów technicznych nowinek. Niestety, iPhone, tak jak i każdy inny smartphone, ulega czasem zniszczeniu, które wymaga profesjonalnej naprawy.
W GSM Kraków podchodzimy do kwestii naprawy Twojego telefonu niezwykle poważnie. Świadczy o tym m.in. fakt, iż w przeciwieństwie do naszej konkurencji dbamy o to, aby zachować kolory identyczne, jak przed naprawą wyświetlacza. Nie są blade, a więc możesz mieć pewność nasyconych i przyjemnych w odbiorze, rzeczywistych barw, aby korzystanie z Twojego smartphone’a było tak samo wygodne, jak wcześniej.

Serwis i naprawa telefonów iPhone w Krakowie

Specjalizujemy się przede wszystkim w serwisie wyświetlaczy iPhonów. Dla nas, ich naprawa to codzienność! Jeśli Twój wyświetlacz uległ nieszczęśliwie uszkodzeniu i nie wiesz co z tym zrobić, aby nie wydać dużo na dobry serwis iPhona – zgłoś się do naszej siedziby w mieście Kraków! Gwarantujemy wymianę samej szybki o ile Twój wyświetlacz i dotyk nie uległ uszkodzeniu. Co więcej, nasz cennik jest niezwykle korzystny, a naprawa telefonów przebiega niezwykle sprawnie.
Firma Good4You w Krakowie wie bowiem, że wraz z uszkodzeniem szybki prędzej czy później pojawia się słaba lub w ogóle żadna reakcja na dotyk, co w iPhonie z ekranem dotykowym oznacza po prostu jego całkowitą i ostateczną bezużyteczność oraz wymianę całego modułu lcd i większymi kosztami niż oferwana przez nas wymiana samej szybki.. Problem pojawia się, gdy jesteś związany z danym operatorem umową i musisz i tak spłacać nie nadający się do użytku telefon. Czasami dochodzi także do wyświetlania pionowych pasków na ekranie.

Serwisujemy telefony iPhone. Sprawdź nas!

Kolejnym serwisem, który możemy zaproponować Twojemu iPhone’owi, jest wymiana samej szybki. Wystarczy to w zupełności w przypadku, gdy stłuczona została szybka ale wyświetlacz działa. iPhone reaguje poprawnie na dotyk i zachowuje wszystkie swoje funkcje. Jak widać, jesteśmy zwolennikami wykonywania tylko tego, co przywróci Twój iPhone do sprawnego działania. Nie chcemy naciągać Cię na żadne dodatkowe i niepotrzebne koszty. Porównaj rynek i sprawdź, że jesteśmy fair.
Trzecią naszą istotną usługą jest dobry serwis apple w postaci oferowania wymiany baterii w Twoim iPhonie. Wskazaniem do wykonania tej „operacji” na Twoim urządzeniu jest krótki czas pracy na iPhonie. Wyłączanie się urządzenia, mimo że jest jeszcze 20%, 30% baterii, czy problemy z jego ponownym uruchomieniem. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o nasz korzystny cennik.