Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Serwis telefonów Kraków

Serwis telefonów komórkowych Kraków

Serwisem telefonów komórkowych zajmujemy się już ponad 12 lat. Doświadczenia które zdobyliśmy owocują bardzo szybkimi i skutecznymi naprawami Waszych urządzeń. Wiemy doskonale ile znaczy dla Ciebie Twój telefon. Serwisujemy wszystkie wiodące marki na rynku. Jeżeli Twój Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony, Huawei potrzebuje natychmiastowej pomocy to dobrze trafiłeś. Koszty naprawy w większości przypadków są znane w momencie oddania telefonu do serwisu. Większość serwisów jest realizowana w czasie kilku godzin. Nie boimy się też wyzwań więc, jeżeli inne serwisy nie podejmują się naprawy Twojego telefonu lub też zrobiły to nieskutecznie – zapraszamy do nas!

Wymiana zbitej szybki w telefonie komórkowym

Jedna z najczęstszych usterek trapiących nasze urządzenia. Ale nie martw! Wymiana zbitej szybki w telefonie to nasza specjalność. Jako jedna z nielicznych firm w Krakowie wymieniamy szybki bez potrzeby wymiany całego wyświetlacza. Lista modeli dla których usługa jest dostępna stale rośnie. Jeżeli nie znalazłeś swojego telefonu w cenniku na stronie, zadzwoń i zapytaj o swój model 666 549 831

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza w telefonie komórkowym

Upadek telefonu komórkowego to sytuacja która nie ominie żadnego właściciela smartphone. Jeżeli kontakt z podłogą skończył się dla Ciebie rozbitym wyświetlaczem to jeszcze nie jest tragedia. Naprawimy go a Ty nawet nie poznasz, że coś się stało. Stosujemy części tylko najwyższej jakości dlatego masz pewność, że naprawa zostanie wykonana dobrze.

Naprawa gniazda ładowanie w telefonie

Masz problemy z gniazdem ładowania? Jest to rzecz która się po prostu zużywa. Praktycznie codziennie ładujemy swój telefon a czasem nawet dwa razy dziennie. Pierwsze objawy są zwykle niewinne, wystarczy mocniej docisnąć złącze i ładuje. Nie bagatelizuj tego! Ruchy które wykonujesz ładowarka w gnieździe mogą spowodować jego trwałe uszkodzenie! Aby tego uniknąć trzeba jak najszybciej udać się do serwisu celem wymiany gniazda ładowania w Twoim telefonie.