Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Wymiana baterii iPhone 5, iPhone 5s

Koszt wymiany baterii iPhone 5 5s 5c SE

Koszt wymiana Bateria iPhone 5 5s 5c SE wynosi 99 zł. Czas naprawy to maksymalnie 1 godzinna. Baterie które posiadamy są oryginalne.

Szum wokół iPhonów Apple

To było pod koniec 2017 roku, kiedy to wybuchła głośna afera związana ze spowalnianiem starszych modeli produkcji firmy Apple’a. Producent przyznał się wówczas po jakimś czasie, że w przypadku urządzeń, których baterie się z czasem zużyły, procesor ma prawo nie osiągać swojej pełnej mocy. Firma zaczęła szukać rozwiązań, jak skutecznie takim przypadkom zapobiec, że duże zużycie energii powodowało, brak dostatecznej mocy akumulatora. W tym roku doczekaliśmy się pewnego kompromisu w tej kwestii. Cena wymiany baterii w iPhonach została w związku z tą wadą techniczną produktu znacznie obniżona. Cenniki można sprawdzić na stronie producenta – nie zawyżamy ich.

Wymieniamy baterię w iPhone 5s

Nasz serwis to między innymi wymiana baterii. Baterie są w tym roku naprawdę tanie, a przeprowadzony przez nas „zabieg” wymiany akumulatora relatywnie prosty. Wymiana baterii oferowana jest między innymi dla modeli iPhone 5 i iPhone 5s, oczywiście są to produkty pochodzące od najlepszych producentów. Bateria to bądź co bądź element iPhona, który najszybciej się zużywa oraz taki, na którym producent najczęściej oszczędza. Wszelkie super bajery, jakie gwarantują smartfony, obciążają nie najwyższej jakości baterię, chociaż na początku działa ona należycie. To przechyla szalę o niesolidnie wykonanym w ten sposób iPhonie. Magia pryska w momencie zużycia baterii.

wymiana baterii iphone 5 i 5s Kraków

Niedługi czas serwisowania

Nasze usługi polegające na wymianie baterii nie są ani kosztowne, ani nie trwają wiecznie. Wiemy, że życie bez smartfona jest wręcz niemożliwe w dzisiejszych czasach, w których niemalże stała dostępność jest wymagana i staje się normalna na rynku pracy. A nawet jeśli jesteś jeszcze osobą uczącą się, to bez możliwości dostępu do Internetu w swoim iPhonie na lekcji możesz zarobić kilka negatywnych ocen. Doskonale zdajemy sobie sprawy z tych niedogodności.

Wymiana baterii iPhone 5 w Krakowie

Wymiana baterii w iPhonie 5s u nas w Krakowie to bezbolesna operacja, usprawniająca jego funkcjonowanie na jakiś czas. To, że w smart fonach wykorzystywane są słabej jakości baterie przy coraz większym zapotrzebowaniu na energię poprzez zaawansowane funkcje, prawdopodobnie niestety szybko się nie zmieni. W przeciwnym razie nie byłoby nas stać na zakup takiego iPhona, który – naszym zdaniem – jest produktem podstawowym, jeśli chodzi o potrzeby życia codziennego i jak najbardziej standardowym. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem w Krakowie.