Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Wymiana baterii iPhone 6, iPhone 6s

Koszt wymiany baterii iPhone 6 6s

Koszt wymiany baterii to 149 zł. Czas wymiany wynosi maksymalnie 1 godzinę.  Bateria jest oryginalna.

Zamieszanie wokół Apple

W ubiegłym roku Apple przyznało, że w przypadku urządzeń, których baterie się z czasem zużyły, procesor ma prawo nie osiągać swojej pełnej mocy. Zaczęto więc szukać rozwiązań, jak skutecznie takim przypadkom zapobiec, ponieważ duże zużycie energii powodowało, brak dostatecznej mocy akumulatora. W tym roku doczekaliśmy się pewnego kompromisu w tej kwestii. Cena wymiany baterii w iPhonach została w związku z tą wadą techniczną produktu znacznie obniżona. Różne cenniki obowiązują w poszczególnych krajach.

Wymień baterię w iPhone 6, iPhone 6s

Wymiana baterii w naszym serwisie w mieście Kraków to jedno z rozwiązań, które jest alternatywą dla zakupu nowego smartfona. Baterie są w tym roku naprawdę tanie, a przeprowadzony przez nas „zabieg” wymiany akumulatora relatywnie prosty. Wymiana baterii oferowana jest między innymi dla modeli iPhone 6 i iPhone 6s, oczywiście są to produkty pochodzące od najlepszych producentów. Bateria to bądź co bądź element iPhona, który najszybciej się zużywa oraz taki, na którym producent najczęściej oszczędza. Wszelkie super bajery, jakie gwarantują smartfony, obciążają nie najwyższej jakości baterię, chociaż na początku działa ona należycie. To przechyla szalę o krótkiej trwałości każdego produkowanego w ten sposób iPhona. Jak to mówią, coś za coś. Na szczęście my nie boimy się wymieniać baterii, aby przedłużyć Ci jego użytkowanie.

Usługi wymiany baterii w iPhonie 6s w naszym serwisie w Krakowie

Nasze usługi polegające na wymianie baterii nie są ani kosztowne, ani nie trwają wiecznie. Wiemy, że życie bez smartfona jest nie tyle nudne, co wręcz niemożliwe w dzisiejszych czasach, w których niemalże stała dostępność jest wymagana i normalna na rynku pracy. A nawet jeśli jesteś jeszcze osobą uczącą się, to bez możliwości dostępu do Internetu w swoim iPhonie na lekcji możesz zarobić kilka negatywnych ocen. Doskonale rozumiemy i Wasze pokolenie.
Wymiana baterii w iPhonie 6 u nas w Krakowie to bezbolesna operacja, usprawniająca jego funkcjonowanie na jakiś czas. To, że w smartfonach wykorzystywane są słabej jakości baterie przy coraz większym zapotrzebowaniu na energię poprzez zaawansowane funkcje, prawdopodobnie niestety szybko się nie zmieni. W przeciwnym razie nie byłoby nas stać na zakup takiego iPhona – a jest on naszym zdaniem produktem podstawowym w życiu codziennym.