Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Wymiana szybki iPhone 5, iPhone 5s Kraków

Uszkodzona szybka w iPhonie – można to odkręcić?

Wbrew pozorom wymiana szybki w iPhone 5 i 5s nie jest ani taka trudna, ani zbyt kosztowna. Wystarczy, że przyniesiesz go do naszej siedziby w mieście Kraków, a my już zbadamy całą sprawę i sprawdzimy co trzeba zrobić, aby dalej funkcjonował . Prawdopodobnie wystarczy tylko jej wymiana, o ile zostały zachowane funkcje dotykowe iPhona, a telefon nie zaczął mieć problemów z funkcjami dotykowymi . Weźmiemy na jakiś czas Twój telefon, żeby wymienić szybkę, a potem będziesz mógł się nim dalej cieszyć i go używać, nie tracąc oryginalnej wersji wyświetlacza.

Wymień szybkę w swoim iPhone 5, iPhone 5s w naszym serwisie w Krakowie

W przypadku potrzeby wymiany wyświetlacza, oferujemy oryginalny, refabrykowany wyświetlacz, dedykowany specjalnie dla iPhona 5 lub 5s. Problem wymiany wyświetlacza pojawia się dopiero wtedy, gdy ktoś zamontuje zamiast oryginalnego wyświetlacz jego kopię. Wtedy serwisowanie może okazać się znacznie droższe i nie dotyczyć już tylko samemej szybki.
Tu w Krakowie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego oddając swojego iPhona pod naszą opiekę, możesz być spokojny i wyluzowany. Odratujemy jego piękny, kolorowy i wyrazisty wyświetlacz, dla którego zapewne zdecydowałeś się właśnie na iPhona 5. Stłuczona szybka to naprawdę nie problem ani powód do rozpaczy, a tym bardziej – kupna nowego telefonu.

Wymiana szybki iPhone 5 5s 5c  polega na wymianie uszkodzonego szkła wyświetlacza z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza LCD. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologi stosowanej przez producentów wyświetlaczy LCD do iPhone 5 5s 5c. Wymiana szybki ekranu w iPhone 5 5s 5c wymaga również, w zależności od stopnia rozbicia wymiany wraz z komponentami takimi jak polaryzator czy podświetlenia.  Naprawiamy nawet bardzo rozbite szybki.

Dlaczego wymiana szybki iPhone 5 5s 5c  jest dobrym rozwiązaniem?

Po pierwsze, zachowasz swój oryginalny wyświetlacz LCD co ma przełożenie na odwzorowanie barw,kolorów oraz czułość dotyku. Jakość takiego wyświetlacza przewyższa najlepsze kopie. Kąt widzenia, kontrast jak i jakość tekstur będą takie same jak przed uszkodzeniem.

Po drugie, stosowane przez nas szybki są oryginalne, o takich samych parametrach jak to miało miejsce przed uszkodzeniem.

Kiedy wymiana szybki iPhone 5 5s 5c jest możliwa?

  • Wyświetlacz LCD musi być sprawny w 100%. Dotyk musi działać w każdym miejscu
  • Wyświetlacz LCD musi być oryginalny. Jeżeli ktoś zamontował w Twoim telefonie kopie wyświetlacza, to na 90% nie ma możliwości wymiany samej szybki wyświetlacza. Ale nie martw się! Oferujemy w takim przypadku wymianę na 100% oryginalny refabrykowany przez nasz serwis wyświetlacz LCD do iPhone 5 5s 5c

Cena  wymiany szybki wyświetlacza iPhone 5 5s 5c  129 zł

Na hasło “gsmkrakow.pl” szkło hartowane + naklejenie GRATIS

Czas naprawy to 1-2 godziny . Aby maksymalnie skrócić czas naprawy  dla usługi wymiana szybki iPhone 5 5s 5c zarezerwuj termin pod nr telefonu 666 549 831 lub przez e-mail centrumserwisowekrk@gmail.com

W przypadku gdy potrzebna jest wymiana wyświetlacza iPhone 5 5s 5c oferujemy oryginalny re-fabrykowany wyświetlacz do iPhone 5 5s 5c w cenie 179 zł wraz z wymianą.

Oferowany przez nas wyświetlacz został przez nas odnowiony.

Kiedy potrzebna jest wymiana wyświetlacza do iPhone 5 5s 5c?

  • Wyświetlacz niepoprawnie wyświetla obraz
  • Dotyk nie działa prawidłowo
  • Uszkodzona jest taśma łącząca LCD  z płytą główną – białe pionowe paski na ekranie iPhone 5 5s 5c