Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Wymiana szybki iPhone 6s

Uszkodzenia szybki – częsta przypadłość iPhonów

Co można zrobić, aby uniknąć stłuczenia szybki smartfona iPhone 6 lub 6s? Zakładać najwyższej jakości szkło hartowane lub dobry futerał dla Twojego smartfona? A może nie martwić się tym na zapas i w razie czego kupić sobie nowe urządzenie? Żadne z tych rozwiązań nie jest jednak tym najkorzystniejszym. Wyświetlacze smartfonów są bowiem ważnym elementem całej jego kolorowej układanki z pikseli, który niestety jest elementem bardzo delikatnym na wszelkie urządzenia mechaniczne. Szkło hartowane to zawsze dobry pomysł, ale czasem to za mało. Gdy Twoja szybka porządnie się stłucze, warto dokonać jej wymiany na oryginalną z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza. I to właśnie w naszym serwisie w Krakowie możemy Ci zagwarantować.

Wymieniamy szybki w iPhone 6, iPhone 6s – Kraków

Nasza firma z siedzibą w Krakowie już od wielu lat specjalizuje się w serwisie różnych modeli iPhonów firmy Apple, w tym także iPhonów 6 i 6s. Wymiana ich części to dla nas codzienność. Niejedno też już widzieliśmy. Ludzie przynoszą do nas telefony, które się same wyłączają i nie chcą uruchomić, niereagujące w ogóle na dotyk oraz wykazujące inne awarie, a my i tak dajemy sobie radę. Dlatego jeśli masz problem, który możemy rozwiązać, a stan Twojego iPhona wyraźnie woła o pomoc, to serdecznie zapraszamy!

Wymiana szybki iPhone 6s polega na wymianie uszkodzonego szkła wyświetlacza z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza LCD. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologi stosowanej przez producentów wyświetlaczy LCD do iPhone 6. Wymiana szybki ekranu w iPhone 6s wymaga również, w zależności od stopnia rozbicia, montażu nowego polaryzatora lub warstwy podświetlenia. Naprawiamy nawet bardzo mocno rozbite szybki.

Dlaczego wymiana szybki iPhone 6s jest dobrym rozwiązaniem?

PPo pierwsze, zachowasz swój oryginalny wyświetlacz LCD, co ma przełożenie na odwzorowanie barw, kolorów oraz czułość dotyku. Jakość takiego wyświetlacza przewyższa najlepsze kopie. Kąt widzenia, kontrast, jak i jakość tekstur będą takie same jak przed uszkodzeniem.

Po drugie, stosowane przez nas szybki są oryginalne o takich samych parametrach, jak to miało miejsce przed uszkodzeniem.

Kiedy wymiana szybki iPhone 6s jest możliwa?

  • Wyświetlacz LCD musi być sprawny w 100%. Dotyk musi działać w każdym miejscu
  • Wyświetlacz LCD musi być oryginalny. Jeżeli ktoś zamontował w Twoim telefonie kopie wyświetlacza, to na 90% nie ma możliwości wymiany samej szybki wyświetlacza. Ale nie martw się! Oferujemy w takim przypadku wymianę na 100% oryginalny refabrykowany przez nasz serwis wyświetlacz LCD do iPhone 6s

CENA  WYMIANY SZYBKI WYŚWIETLACZA iPHONE 6 179 ZŁ

CENA  WYMIANY SZYBKI WYŚWIETLACZA iPHONE 6s  219 ZŁ

 

Czas naprawy to 1-2 godziny. Aby maksymalnie skrócić czas naprawy  dla usługi wymiana szybki iPhone 6s zarezerwuj termin pod nr telefonu 666 549 831 lub przez e-mail centrumserwisowekrk@gmail.com

W PRZYPADKU, GDY POTRZEBNA JEST WYMIANA KOMPLETNEGO WYŚWIETLACZA iPHONE 6s OFERUJEMY ORYGINALNY REFABRYKOWANY WYŚWIETLACZ DO iPHONE 6s W CENIE 299 ZŁ WRAZ Z WYMIANĄ.

Oferowany przez nas wyświetlacz został jest oryginalny.

Kiedy potrzebna jest wymiana wyświetlacza do iPhone 6s?

  • Wyświetlacz niepoprawnie wyświetla obraz
  • Dotyk nie działa prawidłowo
  • Uszkodzona jest taśma łącząca LCD  z płytą główną – białe pionowe paski na ekranie iPhone 6s