Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Wymiana szybki iPhone 7

A co zrobić, kiedy stłukła się szybka w iPhonie?

Rad byłoby pewnie dużo. Na przykład coś w stylu: trzeba było lepiej uważać, to byś nie miał problemu, mogłeś wykupić ubezpieczenie smartfona, przecież Ci oferowano, albo widocznie miałeś słabej jakości szkło hartowane.

Wymiana szybki iPhone 7

Cokolwiek by nie mówiono, nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem. Szybka uległa uszkodzeniu i trzeba dokonać jej wymiany. A że odpowiedni serwis w takim przypadku jest decydujący dla dalszego użytkowania smartfona, trzeba naprawić szybkę, stosując sprawdzone metody.
iPhone 7, model z serii urządzeń mobilnych od znanej i renomowanej firmy Apple, potocznie zwanej Jabłkiem, to jeden z najlepszych telefonów oferowanych na rynku. Zatem kiedy szybka się rozbije, bardzo trudno jest przestać z niego korzystać i zastąpić go nowym smartfonem. Dlatego my oferujemy rozwiązania najlepsze, niezbyt kosztowne i tylko takie, które są naprawdę konieczne.

Wymieniamy szybkę w telefonach iPhone w Krakowie – szybko i profesjonalnie!

Wymiana szybki w naszym serwisie pozwala na regenerację telefonu, przywraca mu prawidłowe funkcjonowanie dotyku i reakcje na zadane dotykiem polecenia. Nie umniejsza wartości wyświetlacza, który zachowuje pełną oferowaną kolorystykę, ostrość i jakość oglądania. Póki co nie istnieje lepsze rozwiązanie na rynku szybki urządzeń dotykowych, podatnej na stłuczenia.

Wymiana szybki iPhone 7 polega na wymianie uszkodzonego szkła z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza LCD. Jest to możliwe dzięki technologi stosowanej przez producentów wyświetlaczy LCD do tego modelu urządzenia. Wymiana szybki iPhone 7 wymaga również, w zależności od stopnia rozbicia, wymiany wraz z komponentami takimi jak polaryzator czy 3d Touch. Naprawiamy nawet bardzo rozbite szybki.

Dlaczego wymiana szybki iPhone 7 jest dobrym rozwiązaniem?

PPo pierwsze, zachowasz swój oryginalny wyświetlacz LCD, co ma przełożenie na odwzorowanie barw oraz czułość dotyku. Jakość takiego wyświetlacza przewyższa najlepsze kopie. Kąt widzenia, kontrast, jak i jakość tekstur będą takie same jak przed uszkodzeniem.

Po drugie, stosowane przez nas szybki są oryginalne, o takich samych parametrach jak to miało miejsce przed uszkodzeniem.

Kiedy wymiana szybki iPhone 7 jest możliwa?

  • Wyświetlacz LCD musi być sprawny w 100%. Dotyk musi działać w każdym miejscu
  • Wyświetlacz LCD musi być oryginalny. Jeżeli ktoś zamontował w Twoim telefonie kopie wyświetlacza, to na 90% nie ma możliwości wymiany samej szybki wyświetlacza. Ale nie martw się! Oferujemy w takim przypadku wymianę na 100% oryginalny refabrykowany przez nasz serwis wyświetlacz LCD do iPhone 7

Cena  wymiany szybki wyświetlacza iPhone 7  299 zł

Czas naprawy to 1-2 godziny.Aby maksymalnie skrócić czas naprawy  dla usługi wymiana szybki iPhone 7 zarezerwuj termin pod nr telefonu 666 549 831 lub przez e-mail centrumserwisowekrk@gmail.com

W przypadku gdy potrzebna jest wymiana wyświetlacza iPhone 7 oferujemy oryginalny wyświetlacz do iPhone 7

Oferowany przez nas wyświetlacz został jest oryginalny.

Kiedy potrzebna jest wymiana wyświetlacza do iPhone 7?

  • Wyświetlacz niepoprawnie wyświetla obraz
  • Dotyk nie działa prawidłowo
  • Uszkodzona jest taśma łącząca LCD  z płytą główną – białe pionowe paski na ekranie iPhone 7