ZBITA SZYBKA?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Wymiana szybki iPhone 8 Kraków

iPhone 8 – najnowszy i najbardziej chwytliwy model od firmy Apple

Co ma w sobie iPhone 8, czego nie mają inne smartfony? Super odjazdową szklaną budowę, jaką jeszcze nie było i najlepszy aparat na świecie, który w porównaniu do reszty propozycji na rynku po prostu wymiata. Najinteligentniejszy i najbardziej wydajny procesor, w jaki kiedykolwiek były wyposażone smartfony oraz zastosowanie technologii rozszerzonej rzeczywistości. Czy to nie robi wrażenia?

Wymiana szybki – iPhone 8. Zajmiemy się tym! Naprawa kosztuje 399zł

I nagle wyobraźmy sobie taką sytuację, że szybka telefonu iPhone 8 ulega uszkodzenia i wszystkie te doskonałe parametry techniczne znikają bezpowrotnie… Nie tym razem. Jeśli tylko zapukasz do naszych drzwi Good4You w mieście Kraków. Jesteśmy w stanie odratować naprawdę bardzo uszkodzone wyświetlacze tego modelu, nawet kiedy się zacinają lub w ogóle nie reagują na dotyk! Wymiana szybki to nasza specjalność, którą poleca wielu dotychczasowych klientów serwisu.

wymiana szybki iphone 8 Kraków

Wymiana szybki w telefonie iPhone 8

Nie ukrywajmy, smartfony to taki rodzaj gadżetów, które niezwykle łatwo ulegają uszkodzeniu. Upadek z potencjalnie niewielkiej wysokości może skończyć się stłuczeniem szybki. To samo dotyczy podatności na inne uszkodzenia mechaniczne. Jeśli tylko zechcesz, Twój smartfon szybko odzyska dawną funkcjonalność. Musisz tylko nam trochę zaufać i powierzyć dokonanie wymiany szybki na oryginalną i zachować swój oryginalny wyświetlacz. Tym bardziej, że serwisowanie na własną rękę, to pomysł, który może przynieść więcej szkód niż pożytku.

Najczęstszymi zgłaszanymi przyczynami zniszczenia szybki w telefonie są upadek z wysokości, uderzenie telefonu innym przedmiotem, nadepnięcie lub przejechanie po powierzchni sprzętu, porysowanie ostrym przedmiotem. Niestety są to szkodliwe działania dla delikatnych ekranów iPhonów.

Zalety wymiany szybki w iPhonie 8

Drobne naprawy jesteśmy w stanie wykonać od ręki. Chodzi głównie o sam problem stłuczonej szybki, z którym nasi klienci nierzadko się zgłaszają, bez głębszych uszkodzeń funkcji typu osłabienie lub brak reakcji na dotyk czy wygięcie obudowy przyniesionego do naprawy urządzenia. Z wieloletnim doświadczeniem w branży, to naprawdę nie jest dla nas żaden problem. Naprawy wyświetlaczy dokonujemy niemal codziennie.

Jeśli sobie życzysz, możemy odesłać telefon na podany adres, transportując go w sposób bezpieczny. Wiemy, że iPhone 8 to prawdziwy skarb na rynku. Dlatego w naszym serwisie w Krakowie będziemy darzyć go szczególną opieką.