Zbita szybka?

U NAS TO NIE PROBLEM!

Specjalizujemy się w regenerowaniu wyświetlaczy LCD oraz AMOLED. Jeżeli w Twoim telefonie zbiła sie szybka wymienimy ją bez potrzeby wymiany całego modułu wyświetlacza. Zachowasz ORYGINALNY wyświetlacz i zaoszczędzisz pieniądze :)

more

Zepsute Jabłko?

zaopiekujemy się nim!

Twój IPHONE potrzebuje pomocy? U nas zapewnimy mu kompleksową opiekę! W naszym serwisie najnowsze technologie idą w parze z doświadczeniem. Zobacz ceny najczęstszych usterek. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

more

Zbita szybka iPhone 11 PRO

zbita szybka 11 pro

Wymiana zbita szybka  iPhone 11 PRO od 349 zł

zbita szybka iPhone 11? Pędzimy z pomocą! Nasi technicy już kotłują się w blokach startowych i czekają na Twoją wizyty w naszym serwisie . Zadzwoń i zapytaj o najszybszy możliwy termin naprawy. Zbita szybka iPhone to chyba jedna z popularniejszy przykrości jaka spotyka użytkowników iPhone 11 pro. Oczywiście my jako profesjonaliści jesteśmy w stanie ci pomoc tym rudny momencie. Zapraszamy do naszego serwis Apple w Krakowie. W ofercie posiadamy kilka kategorii jakości. Każdy klient znajdzie odpowiednia kategorie jakości dostosowana do swoich potrzeb oraz budżetu. W trakcie przyjęcia sprzętu nasz technik odpowie na nurtujące was pytania o pomoże z doborem odpowiedniej jakości części do Twojego przepadku. Indywidualne podejście do każdej naprawy zapewnia wysoka jakość napraw.

Serwis iPhone Apple Kraków

Nasi specjaliści pomogą Ci również w zabezpieczaniu urządzenia Apple na czas dalszej eksploatacji. Na wszystkie nasze usługi udzielamy pisemnej gwarancji. Korzystając z naszej pomocy możesz liczyć na wysoką jakość w przystępnej cennie. Lata doświadczeń w branży GSM oraz import części bezpośrednio od producentów pozwala nam zachować wysoką jakość w stosunku do ceny. Aby maksymalnie skrócić czas naprawy twojego urządzenia Apple – powiadom nas telefonicznie o swoim przybyciu. Pozwoli to nam dobrać dla Ciebie dogodny termin tak żeby czas oczekiwania był w miarę możliwości najkrótszy. Rozumiemy powagę sytuacji gdy twoje sprzęt boryka się z chwilowa awarie. Naszym zadaniem jest zminimalizować czas naprawy do absolutnego minimum.  Polecamy Ci również zapoznać się z innymi usługami naszej ofercie.

Zbita szybka iPhone 11 PRO FAQ:

Ile trwa czas naprawy?

Staramy się go zawsze skróci do minimum czyli 1-2godziny. Aby nam w tym pomóc zadzwoń  umów się na wizytę

Czy dotyk będzie równie czuły po naprawie?

TAK! stosujemy części najwyższej jakości. Istnieje również  możliwość instalacji oryginalnego podzespołu.  Nasz technik na pewno podczas pierwszych oględzin sprzętu fachowo wam doradzi.